تبلیغات
چو ایران نباشد تن من مباد - دقت ناشر ایرانی جلوی جعل تاریخ را گرفت/ ابن سینا پزشک ع رب ی!


درباره وبلاگ:


آرشیو:


طبقه بندی:


آخرین پستها :


پیوندهای روزانه:


نویسندگان:


ابر برچسبها:


آمار وبلاگ:Admin Logo themebox

دقت ناشر ایرانی جلوی جعل تاریخ را گرفت/ ابن سینا پزشک ع رب ی!

نوشته شده توسط:میثم خادم سهی
چهارشنبه 21 اردیبهشت 1390-11:44 ق.ظ

مدیرعامل موسسه فرهنگی "آمه" که نمایندگی چند ناشر خارجی در ایران را دارد از عرضه نکردن یک کتاب پزشکی که از رازی و بوعلی سینا به عنوان پزشکان عربی نام برده بود، در نمایشگاه کتاب خبر داد.

محمود آموزگار مدیرعامل موسسه فرهنگی "آمه" که در بخش بین الملل بیست و چهارمین نمایشگاه کتاب تهران حضور دارد در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: در بخش بین‌الملل، ناشران و موسسان ایرانی که نمایندگی ناشران خارجی را برای عرضه آثارشان در کشور را برعهده دارند، کار حساس‌تری به گردن گرفته‌اند، چرا که لازم است بر محتوای آثاری که عرضه می‌کنند نظارت داشته باشند.

وی ادامه داد: در همین راستا یکی از کتاب‌های پزشکی را پس از بررسی، از عرضه در نمایشگاه کتاب خارج کردیم؛ چرا که متوجه شدیم در این کتاب از ابوعلی سینا و رازی به عنوان دو پزشک عربی نام برده بود.

مدیر موسسه آمه با تاکید بر اینکه وقتی نمایندگی ناشران خارجی در کشورمان پذیرفته می‌شود، لازم است چنین نظارت‌هایی هم وجود داشته باشد، گفت: ما به عنوان نماینده توزیع کتاب‌های این ناشر در ایران، تذکری هم به آنها دادیم تا در چاپ‌های بعدی این مورد را اصلاح کنند.

   به نقل از مهر نیوز


کم کم داره عادی میشه این سوسمار خورهای بی شخصیت اگه بهشون رو بدی دوست دارند دوره برده داری بیاد وباز مارو برده خودشون بکنند آخه یکی نیست به این حیوونها بگه اگه کسی باور کنه بوعلی عربه(که نمی کنه)باعث بالا رفتن شماها نمیشه می گن بوعلی هیچی نبوده!تاریخ آخرین ویرایش:چهارشنبه 21 اردیبهشت 1390 12:33 ب.ظ